СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА!

Чохол зі шкіри та дерева з гравіюванням.

Аксесуар, від якого не відвести очей — ексклюзивний чохол-накладка з дерев'яною панеллю

Такого ви точно іще не бачили! Унікальна пропозиція від STENK — новий чохол для телефону під замовлення: накладка зі вставкою із шпону, тільки ручна робота, ексклюзивний дизайн, в створенні якого може взяти безпосередню участь сам замовник.

Оригінальний дизайн і надзвичайні поєднання

Не так і багато знайдеться матеріалів, які довго зберігають принадність новизни, а з часом стають іще привабливішими. Шкіра та дерево з їх числа: легка природна потертість робить виріб не старішим, а вінтажним, тим, що успішно пройшов випробування часом. Тому в новому чохлі STENK використовували саме їх — натуральну шкіру і натуральне дерево, а ще інноваційний біорозкладаний пластик для каркасу.

    Выбрать на свой телефона
  • Шкіра. Оленяча і теляча шкіра - матеріал елітний, міцний, еластичний. Щоб створити індивідуальний чохол для телефону STENK використовують оброблену вручну італійськими майстрами якісну шкіру.
  • Полілактид. Термопластичний і біосумісний пластик міцний, а, перебуваючи в природному середовищі, розкладається протягом двох років, не завдаючи шкоди і без того далекій від досконалості екології.
  • Дерево. Про екологічність деревини багато говорити не доводиться, але не менш важливими факторами були міцність і зручність обробки, адже планується гравірування на чохлі для телефону.

Чудова здатність матеріалів до поєднання і вмілі руки майстрів — а всі процеси проводяться вручну! — дали прекрасний результат.

Улюблений гаджет захищений, зручний у використанні і унікальний

  • Надійний захист забезпечують ударостійкий каркас чохла-накладки, бортик (0,7 мм), який зберігає цілісність екрану, і спеціальне поглиблення в задній стінці для камери смартфона.
  • Незважаючи на наявність чохла-накладки, гаджетом користуватися комфортно — всі роз'єми і датчики легкодоступні. На відміну від звичайних моделей, металевий диск для використання смартфона на магнітному тримачі в салоні автомобіля буквально вмонтований в накладку і не спотворює дизайн, диск просто не видно.
  • Практичність і ергономічність аксесуару справлять враження навіть на найвибагливіших: він легкий, зручно лежить в руці, не вимагає особливого догляду, а з покритої натуральним лаком дерев'яної панелі можна швидко видалити відбитки вологих або не зовсім чистих рук.
  • Символічний напис або малюнок на чохлі обирає сам замовник. Йому ж надається можливість проявити творчі здібності та фантазію, щоб тут же на сайті сконструювати власний, персоніфікований і неповторний чохол-бампер. Майбутній власник самостійно підбирає тип шкіри, колір і текстуру дерева для панелі.

Купити ексклюзивний чохол на подарунок — другові до Дня народження, колезі або дівчині, теж хороша ідея. Кожен раз, торкаючись теплої і приємної на дотик деревини з оригінальною написом, орнаментом або зображенням, вони будуть із вдячністю згадувати дарувальника.

Обирайте і переконайтеся: унікальний чохол з малюнком STENK значно подовжить термін служби гаджета і зробить його використання не тільки зручним, але і приємним.

Додайте коментар