СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА!

10 способів відрізнити натуральну шкіру від штучної

Чохли для телефонів із натуральної шкіри

Різноманітні шкіряні вироби та аксесуари віддають перевагу багатьом покупцям завдяки тому, що вони відрізняються презентабельним виглядом та підвищеною зносостійкістю, що дозволяє користуватися ними набагато більш тривалий час.

Але останнім часом почастішали випадки підробок, адже розвиток технологій відбувається дуже швидко і відрізнити натуральну шкіру від штучної стає дедалі складніше. Несумлінні виробники імітують не лише фактуру шкіри та колір, але також найголовніший «компонент» - запах, який завжди дозволяв зрозуміти, що виріб виконаний саме з натуральної шкіри.

Отже, як же не стати «щасливим» власником аксесуару зі шкірозамінника. Інтернет магазин ПРОчехол допомагає своїм покупцям розібратися докладніше у питанні: як відрізнити синтетичний матеріал від натуральної шкіри? З цією метою ми вкладаємо в замовлення, відповідний зразок натуральної шкіри, з якої виготовлено виріб у вигляді мініатюрної шкіри тварини. З ним можна проводити будь-які маніпуляції та тести.

10 відмінностей натуральної шкіри від шкірозамінника

Торгівельна марка Stenk спеціалізується на випуску оригінальних чохлів для телефонів та інших аксесуарів з натуральної шкіри >. Останнім часом часто стикаємося з недовірою покупців. Тому ми хочемо давати корисні поради при покупках.

Існує низка способів, які дозволяють перевірити шкіру на натуральність.

  1. Вага аксесуара. Оригінальний шкіряний виріб завжди матиме дещо більшу вагу в порівнянні з аналогічним аксесуаром зі шкіри.
  2. Запах натуральної шкіри. Натуральний матеріал має легкий «шкірястий» аромат без усіляких домішок. Однак виробники якісного шкірозамінника навчилися імітувати цей запах, а тому у такий спосіб можна відрізнити лише явну підробку.
  3. Теплова дія. Натуральна шкіра від дотиків рук швидко стає теплою. Це і є основною відмінністю, адже синтетична шкіра на дотик «млява» і холодна.
  4. Текстура матеріалу. Шкіра замінник має жорсткішу «пластикову» текстуру і досить гладку поверхню, тоді як натуральна шкіра досить еластична, має нерівномірну поверхню і швидко відновлюється після деформації.
  5. Зморшки, які можна спостерігати на поверхні матеріалу також мають свої особливості. У натурального матеріалу вони розгладжуються при натиску, а шкірозамінник зберігає фактуру при такому впливі.
  6. Візуальна оцінка. Якщо уважно оглянути поверхню аксесуара, то можна виявити дрібні пори та тонкі лінії – вірна ознака «натуральності». Шкіра будь-якої тварини вкрита вовною, після її видалення і залишаються ці пори.
  7. Вплив вологи. Якщо натуральну шкіру трохи зволожити, вона вбере воду і потемніє, тоді як зі шкіри, рідина просто стікає.
  8. Шви у виробі. Аксесуар, виготовлений із синтетичних матеріалів, має практично ідеальну гладкість на швах. Шви на натуральній шкірі, як правило, трохи шорсткі.
  9. Механічне вплив на матеріал. Цей спосіб також з великою ймовірністю дозволяє визначити «натуральність» матеріалу. Можна, наприклад, пошкребти матеріал нігтем. На поверхні натуральної шкіри залишиться своєрідна пом'ятість. З якісним шкір замом нічого не повинно статися. З неякісного шкір зама може просто знятися верхній шар.
  10. Перевірка вогнем (використовуйте цей спосіб лише на зразку шкіри). Звичайно, цей метод неможливо віднести до найбільш популярних, проте він гарантовано виявить якість матеріалу. Ми не рекомендуємо використовувати цей спосіб на виробі, оскільки виріб може бути пошкоджений. Штучна та натуральна шкіра поводяться по-різному при підпалі. Натуральна шкіра не горить, а лише трохи може деформуватися на зрізі. Синтетична шкіра відрізняється цілком бадьорим горінням, і до того ж плавиться, залишаючи при цьому характерний запах.

Таким чином, якщо Ви хочете придбати дійсно якісний виріб (не підробку), неважливо, з натуральної чи штучної шкіри буде виготовлений аксесуар, купуйте продукцію у перевірених виробників, одним із яких є інтернет-магазин «Прочехол», що реалізує продукцію власної торгової марки Stenk. Наші майстри використовують для виготовлення аксесуарів виключно матеріали найвищої якості.

Додайте коментар